Hakkımızda

Çakıcı Hukuk ve Danışmanlık konularında gereken akademik ve mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra genç ve dinamik yapıdaki kadrosu ile kuruluşundan bu yana sürekli büyümekte ve yenilenmektedir. Büromuzda, yurt genelinde,Hukuksal Danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere, aile hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, icra ve iflas hukuku, idare hukuku, tazminat hukuku, sözleşme hukuku, spor hukuku, sağlık hukuku, gayrimenkul hukuku ve genel hukuk dallarında avukatlık ve hukuki eğitim hizmeti verilmektedir. Server sistemine kurulu İcra ve dava programlarının kullanıldığı teknolojik altyapımız, Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) ile uyumlu hale getirilmiştir ve bilgilendirme amaçlı internet sitemiz faaliyete geçirilmiştir.

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri:
Bu kapsamda büromuzca müvekkillerimizin, özellikle şirketlerin, hukuki açıdan yapılandırılması ve kurumsallaşması sağlanmaktadır. Büromuzun bu konuda temel bakışı müvekkillerinin hukuksal ihtiyaçlarının tamamını bir pakette sağlamak yönündedir. Günümüz ticaret hayatında ticari faaliyet gösteren firmaların üç yönden kendilerini yetkin kılmaları profesyonelliğin ve ticari hayatta var olmanın olmazsa olmaz koşulu durumuna gelmiştir. Bu ayaklar;

* Profesyonel ve yetkin yönetim ayağı,
* Günümüz ticari şartlara göre bilgili ve donanımlı hukuk ayağı,
* Mali denetim ve muhasebe ayağıdır.

Unutulmamalıdır ki tıpta koruyucu hekimliğin önemi ne ise hukukta da koruyucu hukukun işlevi de aynı derecede önemli ve hayatidir. Büromuz hukukta koruyucu hekimlik hizmetleri ile sorunlarınızın ya hiç çıkmamasını ya da erken teşhis ile sorunsuz ve minimum maliyet ile çözüme kavuşmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Facebook Twitter Instagram Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
 
Paşa Mahallesi 5 Sokak No:79/1 Akhisar / MANİSA